این روز ها همه اختلاص می‌کنند شما چه‌طور؟

بدست میلاد صبح خیز

اوضاع سیاسی ایران از قدیم والایام همیشه دستخوش دلخاهی و خودخواهی عده ای معدود بوده و عده ای کثیر را آزرده خاطر کرده از این بابت! یک نمونه مصور از این گفته ها همین سریال در چشم باد از مسعود جعفر جوزانی. ولی این اوضاع بد اگر در دوره خودمان باشد بسیار زخمی سنگین تر را وارد میکند! منی که اوج تشنجات سیاسی دوره زندگی من همین انتخابات ۸۸ بوده ، همان موقع هم سکوت می‌کردم و تصمیم به سکون داشتم ولی حالا قضیه چیز دیگر است . این روز ها از هر خبر گذاری یک حرف می شنوی! مثل روزهای قبل نیست که بگویی دیگران یک حرف را بی سند اشتباه زدند ، خبر گذاری است و رسانه که باز هم خبر درست نمی شنوی باز رحمت به قهوه خانه های قدیم!

این روزها فارس و راسخون که فقط کوره تولید دروغ‌اند ، و بر خوانندگانش به نظرم حرام است که وقتشان را بگذرانند در این صفحات! . موضوع داغ این روزها ، اختلاس! درد و عصبانیت این اختلاس اینقدر اثر نکرده که آقای کیهان معتقد است که افشای این اختلاس صرفا جهت ضربه به نظام بوده!  نمی دانم این آقا مثالهایی از کاربرد این پول هنگفت شنیده یا نه؟ یا اصلا می‌تواند بگوید چند صفر دارد این همه پول؟ به نظرش باید باز هم سکوت را پیش میگرفتیم و مردانگی خرج میکردیم که ایرادی ندارد ، مهم اینست که اسامی آنها در جیب ماست!

آری این روزها همه چیز قمر در عقرب است، رویانیان توپ روپایی میزند و  هواداران، مربی تیم دیگری را تشویق میکنند!

رییس جمهورمان را میفرستیم به نیویورک که نماینده‌ای باشد (خیر سرمان) برای ما ،که باز هم جز دروغ چیزی تحویل رسانه های آنجا نمی دهد. گویا علاقه‌ای شدیدی به دروغ‌های بزرگ دارد این مرد کوچک!  آن بنی صدری که من در مستند بی‌بی‌سی دیدم فرقی با این مرد ندارد ، هردویشان یه‌چیزند!

این حرفه‌ها تمامی ندارد، ولی به امید سبز شدن این گربه!